O reštaurácii

Naša reštaurácia sa nachádza v obci Nový Život Tonkovce, v pokoji vidieckeho prostredia.

Ponúkame v nej chutné, čerstvé a kvalitné regionálne jedlá a špeciality z divín za prijateľné ceny. Okrem stálej ponuky na jedálnom lístku poskytujeme aj sezónne ponuky jedál a možnosť objednania si chrumkavého pečeného prasiatka, mias, studených mís, alebo iných jedál podľa želania. Usporiadame rôzne rodinné, spoločenské alebo firemné oslavy a podujatia podľa Vašich predstáv.

Príjemné posedenie Vám zabezpečíme v 3 štýlových, klimatizovaných miestnostiach reštaurácie s kapacitou cca. 150 miest: poľovnícku atmosféru okrem vzácnych trofeji dotvárajú aj poľovnícka drevorezba na nábytku a obrazy s poľovníckou tematikou. Bukové obklady na stenách vo vnútornej časti a dekoračný tehlový obklad v strednej miestnosti dodávajú eleganciu interiéru. Salónik ponúka sedenie pre 40 osôb, je vhodný na usporiadanie menších osláv, školení, pri ktorých chcú mať hostia viac súkromia.

V pracovných dňoch ponúkame obedové menu: ponuku tvoria 3 jedlá podľa aktuálneho menu lístka a 5-6 stálych jedál na spodnej časti menu karty . Pokiaľ nemáte možnosť prísť do reštaurácie, kontaktujte nás, menu na objednávku rozvážame do širokého okolia.

Aktuality

 

Milí zákazníci !

Prosím nepíšte nám cez Napíšte nám, lebo tieto maily z technických príčin nedostávame, do schránky nám prichádzajú iba e-maily odosielané z vašej e-mailovej adresy. Na odstránení chyby pracujeme.

Ďakujeme za pochopenie.

Akceptujeme platbu kartami VISA, MC, Maestro, a gastro kartami UP Dejeuner, Calliou, DOXX a Edenred.